Мер Ужгорода ветував скандальні рішення останньої сесії. Доповнено

Мер Ужгорода ветував скандальні рішення останньої сесії. Доповнено

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов наклав вето на рішення, за які проголосувала більшість депутатів на останній XII сесії Ужгородської міськради 24 травня, - повідомило Zaholovok.com.ua джерело у міськвиконкомі.

Йдеться про рішення, що стосуються прийняття двох нових членів міськвиконкому, зміни до регламенту, які передбачали більшу демократизацію документу, зокрема відкритість інформації про голосування депутатів, а також нові правила у формуванні комісії по проведенню конкурсів на право оренди комунального майна.

Оскільки мер ветував прийняті рішення, громадськість, а також рядові депутати так і не отримали право знати, як голосують на сесії народні обранці.

У коментарі Zaholovok.com.ua заступник міського голови, керуюча справами міськвиконкому Даніела Геворкян зазначила, що вказані проекти рішень були внесені з порушеннями процедури, зокрема не пройшли юридичну експертизу, не пройшли обговорення профільними комісіями тощо. Не були також роздані депутатам попередньо. "Мер скористався правом вето, - додала Даніела Геворкян. - Крім того 29 травня до міськвиконкому надійшло подання прокурора Ужгорода, яким він підтвердив правильність рішення про накладенням вето".

Подолати вето мера депутати зможуть на наступній сесії (питання автоматично виносяться на розгляд), якщо таких набереться дві третини із загального складу (40 із 60 депутатів).

Як повідомлялося раніше, мер Ужгорода Віктор Погорєлов звернувся до СБУ, з проханням розібратися з ситуацією, що виникла на останній сесії 24 травня. Йдеться про численні переголосування одних і тих самих питань на початку сесії.

Зображення користувача Гість.

Відпрацював ригіаналам ділянку 5 соток на вул.Волошина

Зображення користувача Гість.

Заголовок мав звучати так: мер Ужгорода поклав на собі хрест

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання