"Кілікія" презентувала розкішну весільну альтанку в Ужгороді

"Кілікія" презентувала розкішну весільну альтанку в Ужгороді

Готельно-ресторанний комплекс "Кілікія" презентував розкішну білосніжну весільну альтанку, провівши водночас показ весільної колекції відомої дизайнерки Роксолани Новак.

На території, де розташовано альтанку, можна провести святкову церемонію, весільну фотосесію, фуршет. Ця альтанка також підійде і для романтичної вечері, освідчення або ж закритого святкування у колі близьких та рідних.

Роксолана Новак розповіла: "Урочисте відкриття весільної альтанки у ГРК "Кілікія" стало святом для наречених та об'єднало в одній локаціі всіх професіоналів весільної сфери! Дякую Арсену і Мар'яні Мелкумянам за те, що вони роблять наше місто більш привабливим і бажаним для гостей! Тепер Ужгород має найвитонченішу і найпрекраснішу весільну альтанку".

За словами дизайнера, колекція "V-ona" s/s haute couture Roksolana Novak - особлива, над нею працювали більше шести місяців і весь колектив з нетерпінням чекав презентації. "Вона - особлива! Вона - наповнена любов'ю! Вона - жінка! Вона - неповторна! Вона - бездоганна! Вона - індивідуальна! Вона - наречена!", - каже Роксолана Новак.

Фото: Роман Січкар, спеціально для Zaholovok.com.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...