Світська хроніка

На Закарпатті пройде цілий "Тиждень угорських страв" зі знижками

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція, головною темою якої стане проведення на Закарпатті «Тижня угорських страв на Закарпатті», який організовує Закарпатська угорська туристична рада з 27 лютого по 5 березня 2017 року.

В Ужгороді відкрився перший готель поп-арту. ФОТО

В Ужгороді відкрили концептуальний готель Emirgand art hotel & restobar, де кожен гість має можливість зануритися в атмосферу pop art і отримати емоції, які стануть найяскравішими спогадами.

На Закарпатті відкривається перший концептуальний готель

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: «Ужгород - місто креативних туристичних об'єктів та емоційного туризму». Йшлося про відкриття року: Emirgand art hotel & restobar, скульптуру Енді Воргола та ряд інших цікавинок.

Де відпочивають закарпатці. Греція. ФОТО

Чекаємо ваші фотографії на конкурс "Як я провів літо" (Де відпочивають закарпатці).

Де відпочивають закарпатці. Сицилія. ФОТО

Чекаємо ваші фотографії на конкурс "Як я провів літо" (Де відпочивають закарпатці).

Де відпочивають закарпатці. Хорватія. ФОТО

Чекаємо ваші фотографії на конкурс "Як я провів літо" (Де відпочивають закарпатці).

Де відпочивають закарпатці. Фотоконкурс

Цими осінніми днями ми вирішили згадати, як добре було у пору відпусток. Тож оголошуємо теплий релаксний фотоконкурс "Як я провів літо". Надсилайте свої фотографії з літнього відпочинку (від 10 до 30 штук найкращих), сформуємо разом невеличкий путівник мандрів!

В Ужгороді відкрився новий офіційний дилерський центр BMW - "Ідеал М". ФОТО

29 вересня в Ужгороді урочисто відкрився новий дилерський центр BMW «Ідеал М». Шоурум побудований відповідно до світових стандартів концерну BMW AG і вже приймає відвідувачів.

Нову осінньо-зимову колекцію Вікторії Гресь моделі демонстрували під снігом. ФОТО

 Ужгород першим побачив нову осінню колекцію «Libertango» відомого українського дизайнера Вікторії Гресь. Кожен показ Вікторії - ціла подія для Закарпаття, але цей став особливим. Режисер Олексій Залевський, з яким дизайнер співпрацює багато років, створив незабутній вечір, а гості показу отримали яскраві враження. Вечірній дворик, мяке освітлення і майже справжній сніг перетворили вересневий вечір у затишне зимове дійство.

Вікторія Гресь покаже в Ужгороді нову осінню колекцію «LIBERTANGO»

Вікторія Гресь, яка є одним з найуспішніших дизайнерів в Україні. 23 вересня о 19.00 в Ужгороді проведе показ нової осінньої колекції «Libertango». Кожен показ Вікторії - ціла подія для Закарпаття, але цей має бути особливим. Режисер Олексій Залевський, з яким Вікторія Гресь співпрацює багато років, обіцяє гостям незабутній вечір і багато нових вражень.