Галичина не проти потрапити в ЄС без України. Чекають і Закарпаття

У Львові активізувалася Європейська галицька асамблея, яку підозрюють у сепаратизмі. Активісти організації провели конференцію, на якій в якості гостей засвітилися мер міста Андрій Садовий та екс-міністр економічного розвитку Павло Шеремета.  «Галицькі сепаратисти» публічно не висловлюються за відділення західного регіону, а метою організації офіційно називають розвиток Галичини та інтеграцію в Європу. Правда, активісти асамблеї натякають на те, що не проти потрапити в ЄС без України. Також активісти організації не проти приєднання до ініціативи Закарпаття та Буковини. Про це пише газета «Вести».

В Галицьку асамблею входять місцеві інтелектуали, які ніколи не приховували сепаратистських поглядів (недавно вони зареєстрували Українську галицьку партію). Керівник організації Володимир Павлів ще до війни на сході прославився як «галицький автономіст». На його думку, зміна адміністративно-територіального формату держави не за горами.

«Мене цікавить автономний статус для Західної України чи окремо взятої Галичини, а що там буде за Збручем, мене зовсім не цікавить, - зізнавався він в інтерв'ю два роки тому. - Цілісність України для мене має меншу вартість, ніж добробут Галичини ».

Інший лідер Галицької асамблеї, письменник Тарас Прохасько називав Донбас «гангреною для української держави». Втім, тепер «галицькі сепаратисти» публічно не висловлюються за відділення західного регіону, а метою організації офіційно називають розвиток Галичини та інтеграцію в Європу. Правда, активісти асамблеї натякають на те, що не проти потрапити в ЄС без України.

«Потрібно об'єднуватися, принаймні, трьом областям - Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській. Завдання нашої організації в тому, щоб повернути Галичину до Європи, адже це та територія, яка найбільш готова до євроінтеграції », - заявив Павлів на недавньому відкритті тернопільського осередку. Також він не проти приєднання до ініціативи Закарпаття та Буковини.

Експерт Тарас Гливинський вважає, що галицьку партію формують під місцеві вибори: «Їх фішкою буде обіцянку членства в ЄС, а якщо економіка завалиться через війну на сході, то заговорять про відділення». 

Зображення користувача Гість.

Давайте вспомним как мы подарили остров змеиный Румынии. Тогда и Порошенко был при должности и Яценюк с Тимошенко. Так что теперь опять все те же при власти. Крым потеряли. донбасс еще непонятно. На фиг мне такая власть. Уж лучше тогда за коммуняк проголосовать. А то при такой раздаче земель я скоро буду жить в великом княжестве Черкасском . Ха ха

Зображення користувача Гість.

Цілком ймовірно що так і відбідеться, адже терпець галичан теж не безмежний і якщо решта країни хоче до ЕС, але нічого для цього не робить, то Галичани з рештою втомляться умовляти і підуть до Европи самі, бо мають не аби яке прагнення стати справжніми европейцями, навіть сильніше ніж ЛНР і ДНР росіянами.

Зображення користувача Гість.

Як на мене, досить безглуздо ділити сепаратистів на західних або східних, південних або північних. Тому різниця між Володимиром Павлівим та Олегом Царьовим досить несуттєва, як і їхнього електорату, що підтримують подібні "ідеї".

Зображення користувача Галичанин.

Замовлена стаття! Пургу несуть гади пробують смуту сіяти от такими матеріалами - хтось там натякає і таке інше - галичина це Україна і ніколи нікуди не буде відділятись - люди проти!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання