Благодійна організація «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті»

Благодійна організація «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті»

Обласна благодійна організація «Комітет Медичної Допомоги» працює на Закарпатті понад десять років. Свою діяльність вона почала ще в кінці 90-их років, тоді — як закарпатське представництво французької організації «Комітет медичної допомоги», а з 2000 року працює самостійно.

За ці десять років Комітет реалізував цілий ряд успішних проектів. Серед них підтримка роботи Вільшанського дитячого будинку-інтернату, ремонтні роботи в закладі, організація обмінів досвідом для працівників, невідкладна допомога після паводків, створення педіатричного відділення при Обласній Берегівській психіатричній лікарні (Чікош),  програма по боротьбі з туберкульозом та ВІЛ/Снідом, сприяння впровадженню стратегії ДОТС, робота з біженцями та мігрантами.

Найбільшим проектом на даний момент є проект «Парасолька».  Проект «Парасолька» - це спільний проект Комітету та швейцарської асоціації «Парасолька».

Метою проекту «Парасолька» є створення та педагогічний супровід центру-інтернату для 25 молодих людей з розумовими та/або фізичними вадами, які до того проживали у Вільшанському дитячому будинку-інтернаті (Хустський р-н, Закарпатської області). У центрі «Парасолька» мешканці проживають під відповідним супроводом, мають можливість для власного розвитку та вчаться, самостійно справлятися із буденними завданнями, займатися різними видами діяльності відповідно до їх індивідуальних можливостей. 

Пілотний проект «Парасолька» має на меті поширити та підтримати започаткований в Україні процес соціалізації людей з обмеженими можливостями у суспільство, залучення їх до організації життя у громаді.  

За час своєї діяльності БО «КМДЗ» отримав ряд відзнак як від керівництва області так і від міжнародних організацій.

Так у квітні 2006 р. вона отримала Премію уряду Франції за внесок у розвиток Вільшанського дитячого будинку-інтернату та допомоги дітям інвалідам.

А 15 вересня 2011 організація отримала швейцарську правозахисну премію «Відкриті кордони», вручається особам чи групам, які активно працюють в галузі захисту прав біженців, мігрантів, соціально незахищених верств населення та меншин.

Вручення премії відбулося 3 квітня 2012 року у приміщенні Закарпатської обласної ради. З нагоди цієї події до Ужгорода прибули: Посол Швейцарії в Україні Крістіан Шьоненбергер та відомий європейський політичний діяч Дік Марті.

Сайт організації: cam-z.org

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання