Депутат Тетяна Козак пояснила, чому в парку Перемоги має бути хоспіс

Сьогодні, 17 червня, під час громадських слухань щодо відновлення парку Перемоги  обговорюється і питання будівництва хоспісу у місті.

Як пояснила ініціатор будівництва, депутат Ужгородської міської ради Тетяна Козак, соціальний заклад має бути у місті:  «Я подавала депутатський запит, чи внесена територія до паркової зони. Парк Перемоги такого статусу не має.  Повірте мені, ніхто не проти того, аби це була зона відпочинку, зелена зона.  Ніхто не проти парку.  Але  у парковій зоні має знаходитися соціальний заклад. У парку можуть відпочивати як здорові люди, так і хворі», – сказала Тетянка Козак.  

«Ми рухаємося у Європу. Там майже у кожному місті є хоспіс. Це не лікарня – це будинок.

Ми маємо зробити паркову зону із соціальним об’єктом. І опікуватися всією територією. Я вам це обіцяю»,  – додала вона.  

Зображення користувача Наталія .

Наталія
Спеціалісти це хабарники та аферисти з міської ради!?
Як може бути що у 85 був заснований парк а тепер це зелена зона!?
Цікаво тоді яким чином побудовані там ті релігійні заклади. Думаю що це має перевірити прокуратура та знайде там не мало порушень!
Ще виявиться що ті релігійні обєкти треба буде зносити. ;)

Зображення користувача Гість.

Побудуйте в іншому місці, в чому проблема? Чи там ситуація буде як і з "монастирем" - який виглядає як готель, обліплений супутниковими тарілками і обнесений двома парканами?))

Зображення користувача Наталія.

Для Ференца Бакі додатково? Будь те чесними та уважними і не прекручуйте факти, Вам спеціалісти наголошували, що це зелена зона. А що Ви особисто робите для Ужгорода??? Якщо не рахувати провокативних скандалів з неменш провокативною незрозумілою Громадською радою, де зі 100 порядних інтелігентів залишилась кучка, яка веде себе мяко кажучи дико та викликає сміх у порядних людей.

Зображення користувача Наталія.

Журналісти!!!! Не парк перемоги, а зелена зона.
Підтримую Тетяну Юріївну - це людина з великої букви, яка живе, працює чесно та з доброю ідеєю хоче зробити щось для міста, на відміну від інших депутатів. І, ви , журналісти, щоб допомогти, розповісти людям, що таке хоспіс, розібратись самим пишете всяку неправду. Молодець Тетяно Юріївно !!!!! Ужгородці - інтелігенти, добрі люди з Вами і за Вас. З наступаючим Днем медика Вас. бажаю перемогти, ужгородці за Вас!!!!!!!

Зображення користувача Anya.

Наталіє, ну, може, у третьому коментарі скажете, яку неправду ми написали?

Зображення користувача Ференц.

А яким чином парк перетворився в зелену зону!?
Чому депутат Тетяна Козак нам розповість цю історію!?

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання