Життя по-закарпатськи

Керівництво Перечинського лісохімкомбінату заявляє про необгрунтованість місцевого податку на землю

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція керівництва ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» про ситуацію, яка склалася навколо нових ставок місцевих податків, зокрема податку на землю, який планують вкотре підвищити для перечинських підприємств.

На Закарпатті відбудеться фестиваль «Угочанська лоза»

6-7 травня у Виноградові відбудеться дванадцятий відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза».

Закарпатці зі словаками розробили концепцію мережі далекобійних велошляхів

В Ужгороді  відбулася завершальна конференція українсько-словацького проекту «Велосипеди без кордонів». Проект тривав упродовж двох років на території Закарпатської області України та Кошицького і Прешовського регіонів Словаччини за підтримки Норвезького Фінансового Механізму та уряду Словаччини.

Наталія Сіра: «Тотальний контроль – це зовсім не те, що потрібно дітям»

Як і коли відпускати дітей? Що таке «сепарація» та індивідуалізація? Як не сплутати дорослішання з «антиприв’язанністю»? Для чого розлука потрібна дітям і для чого батькам? Як допомогти собі перенести дорослішання дитини? Як підтримати дитину в самостійних кроках без тиску та тривоги? – про це говорили ужгородські батьки на семінарі із фахівцему сфері дитячого розвитку та сімейних стосунків, викладачем та розробницею навчальних програм для студентів, професором Наталією Сірою.

В Ужгороді розповіли про оригінальні туристичні проекти Закарпаття-2017

В Ужгороді у рамках міжнародної конференції Активність громади та  громадянського суспільства - основа для демократичного розвитку відбулося засідання Ужгородського прес-клубу, головною темою став «Розвиток місцевого туризму як запорука транскордонної комунікації: оригінальні туристичні проекти-2017». 

«Єврокар» запустив виробництво найбільш довгоочікуваної моделі SKODA ŠKODA Kodiaq

9 березня на заводі «Єврокар» офіційно запустили виробництво нового SUV моделі Skoda Kodiaq.

Туристичний клуб YaDrive провів історичну екскурсію та відкрив нову міні-скульптуру в Ужгороді

Корисну інвестицію у своїх працівників два роки тому запровадили на підприємстві ТОВ «Ядзакі Україна». Тут створили туристичний клуб YaDrive, покликаний насичувати життя працівників не тільки активними походами у гори, але й відкривати нові сторінки історії краю та вивчати культурні пам’ятки Закарпаття. І хоча у зимовий сезон — не до походів, керівництво ТОВ «Ядзакі Україна» запропонувало учасникам клубу не менш якісний та пізнавальний відпочинок — екскурсійний.

Роздержавлення ЗМІ на Закарпатті: зміни будуть нескоро

Процес роздержавлення комунальних ЗМІ на Закарпатті майже нічим не відрізняється від ходу реформування в інших областях. Після прийняття закону редакції кинулись готувати необхідні документи, однак наразі на Закарпатті тільки одна газета «роздержавлена». Всі інші – готуються до другого етапу, тобто протягом 2017-2018 років. Схожа ситуація по всій Україні.

Акція "Серце до серця" збирає кошти для дітей з вадами зору

В Ужгородському прес-клубі оголосили про старт акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини», а також презентували реанімаційне медичне обладнання для обласної дитячої лікарні, кошти на яке збирали торік. Цього разу збиратимуть допомогу для лікування діток з вадами зору, а таких на Закарпатті – кожна десята дитина.

Ужгородський прес-клуб оголосив найкращих журналістів 2016 року

8 лютого Ужгородський прес-клуб оголосив переможців щорічного журналістського рейтингу. Вже вдесяте прес-клуб проводить такий захід за результатами медійного року.