Життя по-закарпатськи

В Ужгороді уперше започаткована премія «Жіноче намисто»

В Ужгороді вперше започаткована премія «Жіноче намисто» для закарпаток, які здійснили найпомітніший вклад у розвиток жіночого руху в області.

На Закарпатті розпочали збір соціально корисних ідей, щоб їх підтримати

На Закарпатті стартував проект «Акселератор важливих ідей», який покликаний підтримати соціально корисні ідеї, активних людей, дати їм можливість навчання, розвитку та об’єднання. Проект допомагає втілювати мрії та ідеї, які можуть змінити життя громади. Детальніше про цікаву ініціативу, яка реалізується на Закарпатті, розповіли організатори.

Скільки квадратних метрів потрібно для комфортного життя в Ужгороді

У кожного ужгородця є власні уявлення щодо ідеального житла. Хтось мріє купити хоча б студію на околиці міста. А інші відкидають елітні новобудови Ужгорода через відсутність дворівневих квартир з 150-200 м2. Крім площі інвестори ретельно оцінюють висоту стель, розмір вікон та облаштування прибудинкової території. Це робить процес підбору житлового комплексу максимально складним та довгим.

Що і як розповідають сайти муніципалітетів Ужгорода, Мукачева, Хуста та Берегова

Місцева влада на екрані ноутбуку чи у смартфоні - це про вебсайт муніципалітету. За останні роки сторінки міських рад стали чи не головним джерелом офіційної  інформації, де ми шукаємо як конкретні документи, так і загальні новини про життя громади. Загубили паспорт - треба йти до ЦНАПу, а як він працює?

Мама року 2020: В Україні стартувала національна премія для найкращих мам

Дивовижні, найщиріші, надихаючі, сміливі, добрі, милі – все це про мам, котрі завжди поруч та вірять у нас. Мами кожного дня піклуються про дітей, чоловіків, батьків, встигають тисячі справ - будувати кар’єру, займатися своїм розвитком і при цьому залишатися гарною та жіночною. Саме тому, ми вирішили знайти неймовірних мам в Україні та розказати про них.

У Берегові 6-8 березня відбудеться 17-ий Міжнародний фестиваль вина

 В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція організаторів 17-го Міжнародного фестивалю вина на Берегівщині, який проходитиме на початку березня у центрі Берегова.

20 лютого угорські страви на Закарпатті за півціни

20 лютого на Закарпатті розпочинається «Тиждень угорських страв - 2020». З цієї нагоди організатори одного з найулюбленіших зимових гастрономічних заходів розповіли деталі на пресконференції, яка відбулася «Italia Snack & Pizza» (с.Сюрте, вул.Ракоці, 59).

Закарпатський переселенець з’їв свою краватку на підтримку захисту прав ВПО

В Ужгороді розпочалася адвокаційна кампанія «Моя нова громада», метою якоїє привернення уваги до питання проблеми постійного житла для ВПО в нових громадах і не тільки.