Жителька Виноградівщини виграла 100 тис грн у лотерею

Жителька Виноградівщини виграла 100 тис грн у лотерею

Жителька Виноградівщини виграла 100 тисяч гривень у лотерею «Лото Забави».

Того дня, стоячи біля газетного кіоску і розмовляючи зі знайомою продавчинею, я помітила, що переважна більшість людей купує не тільки періодику, але й білети. Не втримавшись, скептично зауважила, мовляв, невже їм не шкода викидати гроші на вітер і на що вони сподіваються?

– Звісно ж, на виграш, – відповіла на моє риторичне питання молода жінка, яка саме простягнула продавчині кілька білетів минулого тиражу і, доплативши до виграної суми, придбала нові. –  Я, приміром, торік виграла в «Лото Забаву» 100 тисяч гривень. Уже й витратила їх, зокрема, зробила в будинку шикарний євроремонт, поставила скрізь паркет, поміняла двері тощо А зараз мрію «зірвати» «Джек Пот».

Ну, нічого собі – от щасливий випадок! Журналістська цікавість миттю спрацювала і я запросила жінку до розмови. Як виявилося, Марія Любка – жителька Тросника, бухгалтер за освітою. В «Лото Забаву» грає вже 5 років. Але спершу лотереєю захопився її молодший син Михайло, який, будучи на той час шестикласником, чи не щотижня просив маму придбати білети. Вона купувала їх, а він закреслював цифри. Радів навіть незначним виграшам. А згодом йому набридло, і «естафету» перехопила мати. З часом азарт і бажання виграти заполонили її.

– Спершу і діти, і чоловік сердилися на мене, казали, що лише гроші викидаю на вітер, – розповідала Марія Євгенівна. – А було ж і таке, що люди вигравали автомобілі 5 тижнів поспіль. Мені ж із машиною не повезло. Того щасливого дня у мене було 5 білетів. Чотири я перевірила – нічого не виграла, а в останньому співпав останній, десятий, рядок «Забави Плюс». Свій  щасливий білет я придбала в газетному кіоску неподалік від пошти.

В той час її чоловік був у церкві, старший син  Іван – в армії, а молодший спав. Спочатку жінка не повірила власним очам, а коли ведучі сказали, що двоє із Закарпаття виграли по 100 тис. грн., перевірила ще раз. Дійсно, виграла вона і берегівчанин. А коли з церкви повернувся чоловік і прокинувся син – ото зраділи! Почали мріяти, на що витратять виграні гроші. До речі, попередня процедура перевірки білета, оформлення виграшу, яка передувала його отриманню, тривала два місяці. Виграш оподатковувався.

– Забирати виграні гроші ми з чоловіком пішли в Ужгородське відділення «Альфа Банку», куди нас скерували працівники представництва «МСЛ», – вела мову наша землячка. – Взяли тільки одну сумку. Я ж не уявляла доти, скільки то грошей – ще не тримала таку суму в руках і навіть не бачила. А як почали викладати перед нами пачки купюр! Словом, однієї сумки виявилося замало. А чоловік каже: «Як ми це понесемо?». Накидали ще повний пакет грошей. І так пішли містом. «Ну, і як тепер ходити по Ужгороду?» – хвилювався Михайло. «Не переживай, ніхто ж не знає, що ми несемо», – заспокоювала я його.

З того часу Марія Євгенівна не пропускає жодного тиражу. Діти і чоловік уже не нарікають (буває, що й сам купить дружині білети). А до щасливого випадку ніхто, між іншим, не сподівався на те, що вона щось виграє. Сама ж віри не втрачала. Завжди казала: «Ось побачите – я виграю 100 тисяч гривень, а потім, через деякий час – «Джек Пот».

Жінка впевнена: треба тільки вірити – і мрія неодмінно здійсниться. А щоб наблизитися до неї, краще відмовить собі в чомусь, але білети все одно купить. До слова, недавно дівчина з Виноградівщини виграла в «Лото Забаву» 5 тисяч гривень. Сподівається на ще один щасливий випадок і Марія Любка. Колись, як розповідала моя співрозмовниця, вона мала інше захоплення – гарно малювала, навіть створювала картини на полотні, але після травми пальця улюблене заняття стало недосяжним.

А насамкінець нашої розмови жінка повідала свою маленьку таємницю. Виявляється, напередодні щасливого для неї розіграшу, який відбувся 2 січня, вона, прочитавши десь про те, що Новий рік потрібно зустрічати, затиснувши в руках гроші, саме так і вчинила. Рівно о 12-ій годині тримала не тільки гривні, але й долари. Не знаю, про що в ту мить мріяла Марія Євгенівна (можливо, про євроремонт у будинку), але прикмета все-таки спрацювала. Тож спробуйте колись і ви. А, може, пофортунить і вам.

Ганна Кобаль

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання