Завтра стартує «Uzhgorod Open»

27-28 квітня в Ужгород відбуватиметься престижний турнір із танцювального спорту «Uzhgorod Open-2013».

Цьогоріч участь у змаганнях візьмуть 1063 танцювальні пари та судді з 24 країн світу. Акредитацію на престижний турнір закрили  23 квітня.

У рамках змагань відбудеться чемпіонат України в європейській програмі та Кубок України в латиноамериканській програмі серед юніорів.

Змагання світової класифікації будуть представлені в номінаціях:

WDSF WORLD OPEN STANDARD (19-35 років),

WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN (19-35 років),

WDSF YOUTH OPEN STANDARD & LATIN (16-18 років),

WDSF OPEN STANDARD SENIOR 2 (45-55 років),

Крім того, відбудуться  відкриті міжнародні змагання серед юніорів, ювеналів та класифікаційні змагання для всіх груп від 7 до 35 років.

Під час  змагань відбуватиметься онлайн-трансляція цього заходу.

Відбірні тури – 10.00, 14.00. Урочисте відкриття та фінальні виступи – 19.00 в спорткомплексі "Юність" (вул.Заньковецької, 5).

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, на "Uzhgorod OPEN" виступатимуть також 6 зіркових пар, які входять до 50 найкращих танцювальних дуетів світу.

Визначатимуть кращих спортсменів-танцівників 28 суддів з 15-ти країн світу, а також 32 українські арбітри.

Новинкою цьогорічних змагань стане те, що на паркет ужгородського спорткомплексу вийдуть пари, які до 35 років не займалися танцями та не танцювали у парі. Виступатимуть вони у європейській програмі SENIOR 2.

Uzhgorod Open входить у трійку найпрестижніших подібних змагань в Україні. На період змагань в Ужгороді очікують кілька тисяч туристів.