Закарпаття отримало кошти на компенсацію пільгового проїзду краян

Відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2015 рік” (із змінами) області передбачено обсяги субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.


На надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у сумі 35 769,2 тис. грн..

На надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот субсидії передбчено у сумі 353 070,6 тис. гривень.

На сьогодні в область надійшли субвенції на надання пільг з послуг зв'язку та інших передбачених законодавством пільг і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 7 599,0 тис. грн., в тому числі 1 квітня 2015 року – 2 445,9 тис. грн.;

субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 31 647,3 тис. грн., в тому числі 1 квітня 2015 року – 2 429,0 тис. гривень, - пише департамент фінансів Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання