Закарпатцям, які боргують за комуналку, субсидію не нараховуватимуть

Управління праці та соцзахисту населення м.Мукачева повідомило, що цьогорічні зміни, які торкнулися процесу призначення субсидій, передбачають припинення субсидії тим споживачам, які боргують за надані комунальні послуги.


На літній період субсидію не мають права призначати, якщо наявний борг. Списки боржників, станом на 1 травня 2017 року, управлінню передали надавачі комунальних послуг. Субсидію призначатимемо лише у тому випадку, коли боржник погасить борг або підпише договір реструктизації і надасть в УПСЗН підтверджуючі документи.


Утім, це не стане запорукою того, що субсидія буде щомісяця нараховуватися до наступного сезону, як це було торік. Адже, внесені зміни передбачають щомісячну звірку щодо боржників. І якщо ви, отримавши субсидію, наприклад, у вересні, не сплатили за вересень свою обов"язкову частку за соціальну норму та за фактично використану понад нормову частку, то вже у жовтні субсидію вам не нарахують. Нарахування відновлять лише у тому випадку, якщо ви погасите борг.

Тому будьте уважні, ретельно слідкуйте за оплатою. Ми розуміємо, що часто у боржники потрапляють люди, яким "накручують" показники. Розуміємо, що все це призведе до непорозумінь і чергових походів по структурах. Водночас, сплачувати за спожиті послуги все ж потрібно. Якщо є у вас така можливість, то зареєструйтеся, будь ласка, на сайтах "104ua" (газ) та "Billing" (світло, вода), де ви самостійно можете регулювати свої показники та платежі. Подбайте про це заздалегідь. Передавайте інформацію про нововведення тим, хто не має доступу до мережі інтернет (сусідам, родичам, близьким, знайомим), щоб вони не стали заручниками змін, зазначили в управлінні.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...