Закарпатців попереджають про тимчасову заборону допуску до окружного адмінсуду

Закарпатців попереджають про тимчасову заборону допуску до окружного адмінсуду

Закарпатський окружний адміністративний суд повідомляє про тимчасову заборону допуску з 16:00 год. 14 липня 2020 року до 8:30 год. 16 липня 2020 року до суду на вул. Загорській, 30 у м. Ужгороді.

У зв’язку з підтвердженням діагнозу SARS-CоV-2 у працівника ТУ ДСА України в Закарпатській області в приміщенні за адресою вул. Загорська, 30 у м. Ужгороді у зазначений час буде проводитися санітарна дезінфекція.

Доступ відвідувачів, учасників судових справ до зазначеного приміщення суду у цей проміжок часу заборонений.

Судові засідання, призначені на цей термін у суді за цією адресою, проводитися не будуть.

Звертаємо вашу увагу на те, що розгляд справ у Закарпатському окружному адміністративному суді, розташованому на площі Б. Хмельницького, 21 у м.Ужгороді, буде відбуватися за розкладом (у звичайному режимі).

У разі термінової необхідності подати документи до Закарпатського окружного адміністративного суду просимо скористатися поштовим зв’язком, електронною поштою суду (inbox@adm.zk.court.gov.ua ) чи особистим кабінетом в системі «Електронний суд».

Просимо відвідувачів суду поставитися з порозумінням до цієї ситуації, пов’язаної із забезпеченням запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Закарпатський окружний адміністративний суд

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання