Закарпатці знімають фільм про владику Івана Маргітича

Днями в селі Боржавському на Виноградівщині перепоховали єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Івана Маргітича, якого ще за життя назвали «народним владикою».

В урочистостях взяли участь до сотні священиків з усіх куточків Закарпаття, голова Української греко-католицької церкви блаженнійший Святослав, митрополити Львівський, Тернопільський, Івано-Франківський, єпископи з Луцька, Стрия, Коломиї, а також єпископ-ординарій Мукачівської греко-католицької єпархії владика Мілан та помічний єпископ Ніл. Перепоховання владики Маргітича в крипті у церкві, яку він збудував у рідному селі, викликало великий резонанс та зібрало чимало вірян.

Кадри зі вшанування пам’яті «народного єпископа» Івана Маргітича увійдуть до документального фільму «Родина Маргітичів», над яким працює телеканал «Тиса-1» (філія ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція»).   

Фільм знімає журналіст, ведучий програми «Незвідане Закарпаття» Олександр Коробко, за освітою політолог, випускник історичного факультету Ужгородського національного університету. Документальна стрічка створюється за сценарієм письменника Олександра Гавроша.

Іванка Когутич,  Медіацецнтр УжНУ

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...