Закарпатський музично-драматичний театр фестивалить у Хмельницькому

Закарпатський музично-драматичний театр фестивалить у Хмельницькому

Закарпатський музично-драматичний театр фестивалить у Хмельницькому. Сьогодні на хмельницькій театральній сцені закарпатці відіграють «Meine Liebe  Віра».

З 27 жовтня по 2 листопада у Хмельницьку відбувається Другий регіональний фестиваль театрального мистецтва «На краю осені з Мельпоменою». Протягом 5 днів на базі обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького світову та українську драматичну класику гратимуть театри з Луцька, Львова, Тернополя, Чернівців, Хмельницького та Ужгорода. На запрошення організаторів, Закарпатський обласний український музично-драматичний театр ім.братів Шерегіїв покаже виставу «Meine Liebe  Віра» за п’єсою Олександра Гавроша у постановці київського режисера Сергія Архипчука.

Як повідомила художній керівник театру Марина Семенюк, це – одна з небагатьох в Україні мистецьких акцій, які підтримують молодих режисерів, сучасних драматургів, художників, композиторів, акторів. У конкурсній програмі — кращі вистави провідних професійних театрів Західного регіону України. Так, серед фестивального репертуару дійсно переважають вистави сучасних драматургів: двох з-за меж України – Миколи Коляди й Еріка-Емануїла Шмітта та двох сучасних українських драматургів – Олександра Гавроша та Тетяни Іващенко. 

Сподіваємось, що сьогоднішній виступ закарпатців о 18.30 викличе схвальні відгуки поціновувачів театрального мистецтва Хмельницька.

Оксана Гаврош, для Zaholovok.com.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...