Новини

Закарпатські журналісти отримали відзнаки глави греко-католиків області

   Глава греко-католиків Закарпаття владика Мілан вручив журналістської премії Мукачівської греко-католицької єпархії імені Йосипа Терелі. Відзнака присуджується за публіцистичні виступи, які пропагують духовні цінності, історичну правду, активну громадянську позицію, утверджують принципи толерантності та взаємоповаги в суспільстві,-- повідомили у прес-центрі «Закарпаття».

 

«Наше суспільство не ставиться байдуже до того, що пишеться, і єпархія слідкує за публікаціями, що з’являються у місцевих ЗМІ. Якраз преса має допомагати показувати позитиви і те, що об’єднує,-- сказав владика і попросив журналістів більше акцентувати на таких цінностях як сімейне життя.

Премією першого ступеня за 2011 рік нагороджено Оксану Чужу за цикл матеріалів та «за активну позицію у висвітленні духовного життя краю».

Премію другого ступеня за 2011 рік отримала Вікторія Петішко за цикл радіопередач та «за активну позицію у висвітленні духовного життя краю».

А премію третього ступеня вручили отцю Костянтину Тимофєєву, відповідальному релігійно-інформаційного порталу «ЛОГОС-ТВ. Греко-католицьке Закарпаття». Він заслужив відзнаку «за цикл репортажів з місця подій та за активну позицію у висвітленні духовного життя краю».

 Крім того, архієрейськими грамотами відзначені журналісти.

 *Олег Супруненко за публікацію «Ужгород стає центром злуки релігії та охорони природи» («Новини Закарпаття», №80/3799);

*Петро Поліха за публікацію «Поєднані Церквою» («Новини Закарпаття», №46-47/3765-3766);

*Олександр Гаврош за публікацію «Колотнеча в Колочаві» («Старий Замок Паланок», №30, 2011);

*Сергій Федака за інтернет-публікацію «Сім загадок Королівського Євангелія» (Голос Карпат);

*Наталія Тернавська за публікацію «Данилівську 232-річну церкву врятували» (Старий Замок Паланок №48/1084).

 

Довідка: Йосип Тереля тривалий час жив і працював у селі Довге. За те, що був активістом українського католицького правозахисного руху, 23 роки провів у радянських тюрмах. У 1982 році Йосип Тереля організував Комітет захисту Української католицької церкви, що ставив собі за мету домогтися її легалізації. За своє життя написав книги «Свідок» (1991) та «Царство Духа» (1994). Цього року журналістів обласних ЗМІ премією його імені було нагороджено втретє.

 

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.