Закарпатські рятувальники посилено готуються до негоди

Закарпатські рятувальники посилено готуються до негоди

На території Закарпатської області оголошено штормове попередження.

За прогнозами синоптиків: найближчим часом на території краю погодні умови дещо ускладняться. Так, протягом 6 січня  на автошляхах збережеться ожеледиця, подекуди посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовина.

З огляду на це, підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області здійснюється ряд заходів задля упередження негативних наслідків, пов’язаних з погіршенням погодних умов та для забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Зокрема, забезпечена постійна готовність чергових підрозділів, пожежної, інженерної та іншої аварійно-рятувальної техніки Управління до реагування на надзвичайні ситуації. Також, в оперативно-координаційному центрі здійснюється постійний моніторинг погодних умов на території області. Кожні чотири години узагальнюється інформація щодо ситуації на автошляхах Закарпаття.

На даний час проїзд автотранспорту на усіх перевалах забезпечений, покриття доріг  місцями сніжне та мокре. В місця можливих ускладнень завчасно передислоковано важку інженерну техніку Управління ДСНС. За умови пониження температури повітря на території області буде розгорнуто пункти обігріву. 

Управління ДСНС звертається до водіїв з проханням: під час ускладнення погодних умов по можливості утриматися від подорожей, особливо з дітьми. При русі через перевали обов’язково обладнати колеса автомобілів ланцюгами проти ковзання. В період сильних снігопадів для безперешкодного руху аварійно-рятувальної техніки, просимо прибрати власний автотранспорт із вулиць та не перекривати проїжджі частини доріг і під’їзди до будинків,  - пише У ДСНС України у Закарпатській області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання