Закарпатські рятувальники перевірили свою готовність до НС

Закарпатські рятувальники перевірили свою готовність до НС

14 березня о 05:30 особовий склад рятувальників апарату та підрозділу забезпечення Управління, а також Ужгородського міськрайонного відділу ДСНС був піднятий за сигналом «Збір-аварія».

Під час навчального збору відпрацьовано схему швидкого оповіщення рятувальників, перевірено їх екіпіровку та готовність до оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

Згідно з нормативами, у неробочий час для прибуття до місця збору членам мобільної оперативної групи дається 50 хвилин, мешканцям Ужгорода – 1 година, а жителям прилеглого району – півтори години.

Стройовий огляд особового складу провів В.о заступника начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Дмитро Лешко. Він здійснив перевірку наявності працівників ДСНС, їх зовнішнього вигляду, комплектації речових мішків, офіцерських сумок та індивідуальних засобів захисту. 

За результатом заходу встановлено, що особовий склад Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій готовий до дій у надзвичайних ситуаціях і здатен виконати поставлені завдання, - повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...