Закарпатські МНСники готуються до гіршої погоди

Закарпатські МНСники готуються до гіршої погоди

Сьогодні, 18 грудня, в Міністерстві надзвичайних ситуацій України під головуванням  першого заступника міністра генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Віталія Бута відбулася селекторна нарада з регіональними управліннями МНС. Про готовність до дій за призначенням рятувальних підрозділів Закарпаття під час наради доповів і начальник Територіального управління МНС у Закарпатській області Антон Зелінський.

За прогнозами Закарпатського центру з гідрометеорології  МНС України, 22-23 грудня на території області очікується погіршення погодних умов: прогнозуються опади у вигляді снігу та мокрого снігу, а також зниження температури до 5-10 градусів вночі та 0-5 вдень, на високогір’ї, відповідно, до 11-16 та 6-11 нижче нуля.

 «Підрозділами Територіального управління МНС у Закарпатській області вживаються конкретні заходи задля упередження негативних наслідків, пов’язаних з погіршенням погодних умов, та для забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Зокрема, організований постійний моніторинг погодних умов на території області, забезпечена постійна готовність чергових підрозділів, пожежної, інженерної та іншої аварійно-рятувальної техніки Територіального управління до реагування на надзвичайні ситуації. Постійно підтримується тісна взаємодія з місцевими органами влади», - наголосив начальник ТУ МНС у Закарпатській області Антон Зелінський.

 На сьогодні, в краї (Рахівський район) вже працює шість стаціонарних пунктів обігріву, куди за допомогою звертаються люди. За необхідності такі пункти будуть розгорнуті і в інших районах області.

 Спільно з  районними службами автомобільних доріг, комунальними службами та органами Державтоінспекцієї УМВС України в Закарпатській області на місцях здійснюється постійний моніторинг стану проїзду на автошляхах державного та місцевого значення. На випадок ускладнення погодних умов на перевалах та всіх автошляхах області разом з технікою Закарпатського облавтодору у постійній готовності до дій за призначенням знаходиться й техніка рятувальних підрозділів високої прохідності (КрАЗи, ЗІЛи). Додатково з Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ТУ МНС у Закарпатській області за необхідності може залучатися й спеціальна рятувальна техніка: БАТ-М 322, STAER (САРМ), екскаватори, автобуси.

 Ситуація в області знаходиться на постійному контролі у керівництва Територіального управління МНС у Закарпатській області. На даний час проїзд автотранспорту на усіх чотирьох перевалах повністю забезпечений. Відключення населених пунктів та об’єктів життєзабезпечення від електро- та газопостачання відсутні.

 Територіальне управління МНС звертається до водіїв під час ускладнення погодних умов по можливості утриматися від подорожей, особливо з дітьми. При русі через перевали обов’язково обладнати колеса автомобілів ланцюгами проти ковзання. В період сильних снігопадів просимо прибрати власний автотранспорт із вулиць, для безперешкодного  руху аварійно-рятувальної техніки,  та не перекривати проїжджі частини доріг та під’їзди до будинків, - повідомляє ТУ МНС у Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання