Закарпатські митники вилучили 2400 літрів оливи

Закарпатські митники вилучили 2400 літрів оливи

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби в припинено незаконне ввезення в Україну гідравлічної та моторної оливи. Товар переміщувався на вантажівці «RENAULT» з напівпричепом «SCHWARZMULLER».

Водій подав до митного контролю товаросупровідні документи, згідно з якими через митний кордон України в митному режимі «імпорт» переміщувався товар «олива гідравлічна та моторна», вагою брутто 20806 кг, вартістю майже 39 тис. Євро.

Під час проведення митного контролю та огляду товару з його ідентифікацією, митники виявили часткову невідповідність наявного товару відомостям зазначеним в документах, поданих до митного контролю. Фактично виявлено на 2400 літрів оливи більше ніж заявлено, вартістю 221 тис. 415 грн.

Таким чином, посадовою особою підприємства, яке продавало оливу, вчинені дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підставу для переміщення товарів, документів, які містять неправдиві відомості щодо кількості та вартості товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України.

Наразі складено прокол про порушення митних правил 2400 літрів оливи вилучено до рішення суду, повідомляє Закарпатська митниця Держмитслужби

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання