Закарпатська прокуратура вже вирішила 1175 звернень

Органами прокуратури області упродовж першого кварталу 2014 року вирішено 1175 звернень, з них 37, що надійшли від народних депутатів України.

Найбільше звернень стосувались питань досудового розслідування – 472, а також з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів – 392.

Основним критерієм оцінки роботи прокуратури в роботі зі зверненнями є реальне усунення порушень закону та поновлення конституційних прав і свобод громадян. А тому, важливим є показник щодо кількості задоволених звернень.

Так, за вказаний період задоволено 41 звернення. З питань нагляду за додержанням і застосуванням законів задоволено 16 заяв громадян, з яких 62,5% про захист конституційних прав і свобод.

У сфері оплати праці поновлено права майже кожного четвертого громадянина.

Про права дітей задоволено кожне п’яте звернення.

Недостатня активність органів державного контролю щодо усунення земельних правопорушень зумовлює подальше надходження значної кількості звернень з цих питань до органів прокуратури – 59 звернень.

Залишається високим відсоток вирішених скарг з питань досудового розслідування (40%), з яких у 13 випадках доводи заявників знайшли своє підтвердження, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської  області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...