За захист біженців закарпатці отримали міжнародну відзнаку

Закарпатську благодійну організацію «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» нагородили Міжнародної премії «Відкриті кордони».

Із цього приводу завтра, 3 березня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція, присвячена отриманню цій високої нагороди.

Про неї розкажуть Посол Швейцарії в Україні Крістіан Шьоненбергер, відомий європейський політичний діяч, юрист, спеціаліст із міжнародного кримінального права Дік Марті, представники Асоціації «Коло друзів Корнеліуса Коха» Клод Браун, Ганнес Кайзер та Міхаель Рьослер, керівник Благодійної організації «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» Наталія Кабацій.

Під час прес-конференції обговорять не тільки досягнення Благодійної організації «Комітет медичної допомоги в Закарпатті», але й загалом діяльність у сфері соціального захисту та захисту прав людини в Європі, спільні швейцарсько-українські проекти з цих питань, а також перспективи співробітництва.

Довідка Zaholovok.com.ua:

Швейцарська правозахисна премія «Відкриті кордони» вручається особам чи групам, які активно працюють у галузі захисту прав біженців, мігрантів, соціально незахищених верств населення та меншин.

Початок о 12.30.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання