Юні ужгородські тхеквондисти привезли золоті медалі з Чемпіонату України

3 15 по 17 квітня 2016 року у Кіровограді відбувся Чемпіонат України з Тхеквондо ІТФ у віці з 7-14 років.

У змаганнях взяли участь 350 учасників з 20 областей України. Закарпатську область представляли 5 спортсменів з міста Ужгород. Взагалі змагання для нашої команди видались вдалими, кожен спортсмен привіз додому нагороду і гідно представив Закарпатську область. Діти показали високий рівень підготовки, про що свідчить наступні результати:

Із 5 спортсменів 5- перших, 2- других. А саме:

У ваговій категорії 28 кг серед дівчаток 9-10 років нашу область представляли Королович Дарина та Баранова Софія. Дівчата показали високий рівень підготовки, і подолавши всіх своїх суперниць, у фіналі 1-2 сходинку п'єдесталу розділили між собою, де Чемпіоном України стала Королович Дарина, а її співклубниця Баранова Софія зайняла 2 місце.

Також Королович Дарина стала Чемпіоном України у категорії 32 кг подолавши в фінальному поєдинку спортсменку з Харкова; і результат дві золоті нагороди.

У ваговій категорії 26 кг серед хлопців 7-8 років Олександр Гранчак провів 4 поєдинки зайняв 1 місце та став Чемпіоном України, та у категорії 28 кг вигравши 3 поєдинки також посів 1 місце, та привіз додому дві золоті нагороди Чемпіонату України.

У ваговій категорії 32 кг 9-10 років наш краянин Сембер Станіслав провів 3 поєдинків, де впевнено з великою перевагою переміг своїх суперників, зайняв 1 місце, та став Чемпіоном України є Тхеквондо ІТФ.

У категорії 22 кг 7-8 років Дмитро Бушко провів 3 поєдинки, здолавши свої суперників вийшов у фінал де у рівному бою за розбіжним рішенням суддів поступився своєму суперникові, та зайняв 2 місце Чемпіонату України.

Також у командному спарингу серед жінок 9-10 років наші дівчата посіли 2 місце вигравши у команди з Харкова та програвши у фіналі команді з Івано-Франківська.

Всі спортсмени представляють спортивний клуб тхеквондо і кікбоксингу “KOROLOVYCH TEAM» з міста Ужгород, та тренуються під керівництвом тренера та голови Закарпатського обласного осередку «Всеукраїнського союзу таеквон-до» Владислава Короловича.