Юна закарпатка викрала від родички дорогий телефон

Юна закарпатка викрала від родички дорогий телефон

Працівники кримінальної поліції Іршавського відділення поліції розшукали 16-річну дівчину, яка викрала мобільний телефон, вартістю 8500 грн

До поліції звернулась 19-річна мешканка села Довге та повідомила, що із будинку, де вона мешкає, невідома особа викрала мобільний телефон вартістю 8500 грн. Працівники кримінальної поліції, які виїхали на місце події встановили, що дівчина свій мобільний телефон підключила до зарядного пристрою на кухні, а сама тим часом поїхала у сусіднє село Суха. Приблизно через дві години вона повернулась додому і не виявила свого телефону.

Поліція з’ясувала, що в цей час до дівчини заходила у гості її родичка – 16-річна дівчина, яка могла бути причетною до крадіжки. У подальшому поліцейські запросили підозрювану до відділення поліції, де в ході розмови дівчина розповіла, що на момент її візиту господарки не було вдома, тому побачивши мобільний телефон, дівчина вирішила взяти його собі.

За даним фактом Іршавським відділенням поліції розпочато кримінальне провадження,  -пише Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...