Як заощадити при покупці вікон

Як заощадити при покупці вікон

Про переваги пластикових вікон зайвий раз можна не нагадувати. Це просте, надійне, довговічне і практичне рішення, яке позбавить вас від дискомфорту, зробить приміщення теплим, затишним і без протягів. Але дуже часто споживачі шукають варіанти, як купити пластикові вікна дешево, особливо люди з невисоким рівнем доходу.

І сьогодні на ринку спеціально для такої категорії споживачів присутня можливість покупки пластикових вікон економ-класу. За своїми технічними параметрами вони практично нічим не відрізняються від стандартних і комфортних вікон цієї серії. Головна їхня відмінність - відсутність різних додаткових опцій, без яких цілком можна обійтися в процесі повсякденного використання вікон. Та й кількість склопакетів тут зазвичай не перевищує трьох, тому в цьому випадку купити вікна дешево можна без особливих труднощів (приклади таких вікон на цьому сайті).

При цьому вікна економ-класу відрізняються такими характеристиками:

• тут встановлюється міцна і надійна фурнітура (хоч і в мінімально необхідній кількості);

• однокамерні склопакети мають енергозберігаючі властивості;

• вікно комплектується якісними ущільнювачами;

• відрізняється простотою монтажу, і подальшої експлуатації;

• зазвичай це стандартизовані поширені розміри (ціна знижується за рахунок масового випуску продукції).

Таким чином, якщо бажаєте встановити будинки економ класу віконні прорізи, це зовсім не означає, що ви втрачаєте в якості. Просто будуть спрощені окремі технічні рішення і допоміжні конструктивні елементи.

Куди ставити такі вікна

Коли мова заходить про те, куди встановлювати найдешевші вікна, не слід думати, що це робиться виключно в дешевих будинках і квартирах. Справа в тому, що в певних випадках (наприклад, в регіонах з теплим кліматом, або ж в приміщеннях, які захищені від прямого вітру і низьких температур) немає необхідності замовляти дорогі віконні прорізи, бо в подальшому їх потенціал в повній мірі розкритий не буде.

Досить часто дешеві металопластикові вікна встановлюються на горищах, в напівпідвальних приміщеннях, в кімнатах, вікна яких виходять у внутрішні двори, а також всередині приміщень, де є необхідність розмежування простору за допомогою шум уловлюють вікон. Тому, перш ніж відмовлятися від такої пропозиції, уважно вивчіть, які умови будуть створені в конкретному приміщенні з тим, щоб в подальшому приймати рішення правильно.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...