Вже більше 18000 заяв від абітурієнтів надійшло в УжНУ

Вже більше 18000 заяв від абітурієнтів надійшло в УжНУ

22 липня відбулося засідання Приймальної комісії Ужгородського національного університету, на якому підвели проміжні результати другого тижня вступної кампанії.

Як розповів відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват, вже більше 18 000 абітурієнтів подали заяви на вступ до університету. Денну форму навчання обрали більше 14 тисяч осіб, близько 4 тисяч заяв подано на заочне відділення.

«Ми бачимо стабільне зростання кількості заяв на всі спеціальності. Наразі лідером є медичний факультет, на який вже подано більше 1000 заяв, однак є цілий ряд факультетів, які підтягуються до цієї позначки. Можемо констатувати, що кількість абітурієнтів є рекордною» – зазначив Петро Горват.

Одночасно з поданням документів, в УжНУ тривають вступні випробовування. У центральному корпусі університету було людно, адже через випробовування проходили відразу декілька категорій абітурієнтів. 22 липня складали іспити вступники за освітнім ступенем «Бакалавр» за скороченими термінами навчання (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст») на факультеті суспільних наук, юридичному, історичному, гуманітарно-природничому факультеті з угорською мовою навчання, факультетах здоров'я людини та іноземної філології.

Також відбулися вступні випробування для вступників за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» та освітнім ступенем «Магістр» на історичний, філологічний, юридичний факультети, кафедру педагогіки, факультет здоров'я людини, іноземної філології, міжнародної політики, менеджменту та бізнесу, суспільних наук, туризму та міжнародних комунікацій.

Вчора відбувся творчий конкурс з журналістики для вступників на бакалаврат. Абітурієнти, які виявили бажання поступити до гуманітарно-природничого коледжу склали іспит з історії України.

22 липня відбулися вступні співбесіди з двома абітурієнтами на стоматологічний та біологічний факультет, освітній ступінь «Бакалавр». Вступники мають відмінні атестати, успішно пройшли співбесіду і по суті, є першими студентами Ужгородського національного університету, що набули цього статусу під час цієї вступної кампанії, - повідомляє прес-служба УжНУ.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання