Всі мажоритарники від Закарпаття голосували за «євроінтеграційні» закони

Всі мажоритарники від Закарпаття голосували за «євроінтеграційні» закони

Із 12-ти євроінтеграційних законів, прийнятих Верховною Радою України, депутати-мажоритарники Закарпаття здебільшого проголосували за євроінтеграційні законопроекти. Але ці депутати не проявляли достатньої публічної  активності  під час розгляду законопроектів. Такі дані отримала Громадянська мережа ОПОРА після підрахунку результатів голосування фракцій та присутності депутатів під час прийняття євроінтеграційних законів. Про це сьогодні на презентації сайту «Рада» в Ужгородському прес-клубі розповів Олександр Неберикут,  експерт Громадянської мережі ОПОРА.

Половина законопроектів була ініційована Кабінетом Міністрів України, 5 – Народними депутатами та один – Президентом України (щодо повноважень Рахункової палати).      

З 5-ти народних депутатів України, обраних в одномандатних округах Закарпатської області,  2 обранці голосували за усі євроінтеграційні законопроекти (В. Ковач, І. Бушко).

          Три народних депутатів України, обраних в регіоні, були відсутні на деяких засіданнях парламенту під час розгляду євроінтеграційних законопроектів (В. Балога, М. Ланьо, В. Петьовка). В. Балога та В. Петьовка також не підтримали по одній ініціативі. При цьому, жоден із депутатів-мажоритарників Закарпаття не голосував проти євроінтеграційних  законопроектів.

          Таким чином, депутати-мажоритарники Закарпаття здебільшого проголосували за євроінтеграційні законопроекти. Але ці депутати не проявляли достатньої публічної  активності  під час розгляду законопроектів (виступу на пленарних засіданнях, внесення поправок до законопроектів тощо).

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання