Водолази, яких затримували закарпатські прикордонники пострілами, сплатять по 8,5 тисяч штрафу

Водолази, яких затримували закарпатські прикордонники пострілами, сплатять по 8,5 тисяч штрафу

Прикордонники Мукачівського загону спільно з румунськими колегами затримали контрабандистів - «водолазів» та партію сигарет на Закарпатті. Правопорушників вдалося виявили в результаті взаємодії та обміну інформацією з румунськими колегами. 

Прикордонний наряд Мукачівського загону помітив правопорушників на березі річки Тиса учора пізно ввечері. Аби їх затримати, прикордонникам довелось здійснити попереджувальні постріли вгору. Затриманими виявилися двоє громадян України. Вони були у мокрих гідрокостюмах. На оборудку горе-контрабандисти погодились не зважаючи ні на швидкість, ні на глибину річки, ані на холодну пору року.

Крім того, навпроти місця затримання було виявлено 6 тисяч пачок сигарет.

Затриманих «водолазів» було доставлено до відділу прикордонної служби   «Ділове» Мукачівського загону, де, окрім складання протоколів про адмінправопорушення за ст.185-10 та ст.204-1 КУпАП, їм було надано можливість зігрітись та переодягнутись у сухий одяг.

Справу було скеровано до суду. В результаті, мірою покарання для них стало 8,5 тисяч гривень штрафу кожному, повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання