Новини

Власна думка

Історія су-шефа, який став штурмовиком, а зараз служить у ТЦК на Закарпатті

Під час розмови очі Юрія  час від часу очі стають вологими, тож слова даються важко.  До 24 лютого 2022 року він жив в Києві і займався улюблено справою – годував людей. Був професійним кухарем, напередодні вторгнення він – су-шеф великого київського ресторану, обслуговував послів й дипломатичні делегації. Про нього розповідає Служба зав’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.

Через стан здоров‘я в бойову бригаду вже не беруть. Історія ексдесантника, що служить у ТЦК на Закарпатті

Сьогодні колишній десантник молодший сержант Юлій «Історик» служить в Ужгородському РТЦК та СП, а в цивільному житті він був журналістом в одному з інтернет-видань області. Про нього розповідає Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП. 

Історія військового Олександра з ТЦК, який в мирному житті був заступником директора банку

До початку повномасштабного вторгнення Олександр робив улюблену справу. Працював у банках, був заступником директора, юрисконсультом, займався пасажирськими перевезеннями. Жив нормальним життям.  Його історію розповідає Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.

Бачив цілі села, де людей майже не лишилося: історія військового Гоги, що був на передовій, а зараз служить в ТЦК

Якщо хтось думає, що в ТЦК служать ті, хто не був на передовій, варто просто спитати про їхні історії. Сьогодні, 13 березня, Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП розповіла про Сергія з позивним «Гога». 


«Зевсів і Скіфів у нас було багато, а я один такий – Гога» – жартує воїн.

Під час війни повернувся з Італії до України і став військовим кухарем: історія Олександра Дідача

Кулінарія для гвардійця Олександра Дідача до армії була лише захопленням. У війську він вже став професійним кухарем. Чоловік цілеспрямовано повернувся в Україну з Італії на початку повномасштабного вторгнення і потрапив у закарпатський підрозділ Національної гвардії України. Після курсу навчання Олександр почав працювати на кухні. Його історію розповідає пресслужба Нацгвардії. 

Побороти рак. Історія ужгородки Тетяни Літус

Ужгородці Тетяні Літус 27 років. Її у місті знають майже всі, у першу чергу – через її творчість та заняття керамікою. Коли Тані було 19, у неї почала боліти нога. Діагноз не могли встановити кілька років. Стан дівчини погіршувався, нога вже майже не згиналася і… під час чергового обстеження у Тані виявили рак. Під час лікування довелося ампутувати ногу. Дівчина прийняла це, бо розуміла: так може врятувати своє життя. Зараз Таня їздить на велосипеді, катається на сноуборді, плаває. А нещодавно стала мамою хлопчика. Ось її історія.

Закарпатський ключ до Будапешта: як політика голови ОВА вплинула на рішення Угорщини щодо виділення Україні 50 млрд євро

Попри те, що Україна поки не перемогла у жорсткій і тривалій війні проти російських окупантів, маємо важливу перемогу на міжнародній арені. Це безперечно — подія, яка мала місце у Брюсселі вчора 1 лютого за результатами засідання Європейського парламенту. Рішення було ухвалено всіма 27 країнами-членами ЄС. Україна отримала дуже необхідне фінансування, від якого залежить наша обороноздатність та частина якого до нас могла надійти ще до початку року. Якби не позиція Угорщини.

ТОП -10 місць велотуризму на Закарпатті

Закарпатська Туристична Організація опублікувала ТОП місць велотуризму в області. 


До цього переліку входять:

1. Шлях Федора Фекете: Ужгород-Перечин-Туря Ремети (40 км)

2. До Синевирського озера: Воловець – Міжгір’я – Синевирська Поляна – Озеро Синевир (70 км)