Власна думка

Спок: Що зі слів повоєнного педіатра спростовано наукою і що підтверджено

«У нас нема часу проходити історію порад щодо виховання, треба застосовувати сучасну наукову інформацію», - професор з дитячого розвитку.

Гендерна чутливість закарпатських медіа: лютневий зріз

Упродовж лютого 2017 р. Ужгородський прес-клуб здійснював моніторинг 5-ти друкованих ЗМІ та 5-ти онлайн ЗМІ Закарпатської області з метою виявлення та аналізу дотримання гендерного балансу в журналістських матеріалах регіональних ЗМІ.

Ранкова кава із Оксаною Забужко

Ця жінка неймовірно чудова. Інтелект нації, яка розповідає про важливі для кожного українця речі і говорить про нас світові. Але робить це не так нудно, як шкільні підручники, а настільки захоплююче, що хочеться потрапити хоч на хвилину, наприклад, у ту «прекрасну епоху» Європи, яку у нас презентує Леся Українка. І не треба, сказала нам Оксана Забужко, ходити аж до Марселя Пруста, із салонної анкети якого ми запозичили стільки питань для «ранкових кав». Бо такі ж інтелектуальні салони були в Україні, та про них багато чого не сказано у тих же підручниках.

І взагалі письменницю, філософа Оксану Забужко слухати – не наслухатися. Її емоційна, жива і «без цензури» мова – насолода для тих, хто любить гарні розмови за кавою.

Комунальним ЗМІ не варто відкладати процес роздержавлення -- експерт

 В Ужгородському прес-клубі відбувся тренінг «Юридична та правова допомога в процесі роздержавлення друкованих комунальних ЗМІ».

Як закарпатські медіа висвітлювали військові теми

Закарпатська область, завдяки специфіці свого розташування та менталітету мешканців, відрізняється інформаційним простором від решти регіонів.

Послуги висококваліфікованого адвоката в місті Київ

Ви опинились в складній життєвій ситуації? У вас виникли труднощі які вимагають негайного вирішення? Вам необхідна допомога кваліфікованого юриста?

Хто такі приватні виконавці

Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні. 

Ранкова кава з Пітером Ері

Останні роки в Україні насичені не тільки великими кризовими подіями, а й  ініціативами та розвитком громади на місцевому рівні. Велике значення в цьому розвитку належить людям, яким не байдуже місце, в якому вони проживають.  Проте, розуміння того, що ти можеш змінювати своє життя та життя інших людей, може простягатись далеко за тисячі кілометрів від твоєї країни. Сьогодні «Ранкова кава» саме з такою людиною, в якої всі українці можуть повчитись ентузіазму, доброчесності та відповідальності. Пітер Ирі - німець, який активно та цілеспрямовано пітримує розвиток партнерства між Ужгородом та Дармштадтом. І хоча розмови з ним можна вести годинами, хай наше інтерв’ю стане своєрідним «гірчичним зернятком»  і добрим початком серії розмов із тими людьми, які працюють спільно без кордонів.  

Ранкова кава із Володимиром Гаврилюком

Учора в Україні святкували День працівника прокуратури. А ми, традиційно, за кавою розпитали трохи про життя прокурора області, старшого радника юстиції Володимира Гаврилюка. 

Складний вибір випускників на шляху до дорослого життя

Освіта - важливий етап у житті кожної людини. Середня і вища освіта - це те, без чого важко жити у сучасному соціумі. Безумовно, для того, щоб мати престижну роботу в майбутньому, яка буде приносити хороший дохід, потрібно накопичити значний обсяг знань.