Виробники традиційної продукції Закарпаття планують об’єднатися

Виробники традиційної продукції Закарпаття планують об’єднатися

Сьогодні, 21 травня, у Мукачеві відбудеться робоча зустріч виробників традиційної продукції Закарпаття.

За словами керівника Туристичного інформаційного центру Закарпаття Олександра Коваля, очікується створення неформальної асоціації, об’єднання виробників традиційної продукції, що здійснюють свою діяльність на території Закарпаття.

Олександра розповідає, що до Туристичного інформаційного центру Закарпаття часто надходять запити щодо отримання інформації про організацію та проведення ексклюзивних екскурсійних програм, до місць виробництва традиційної продукції. Наприклад – пасовище (полонина), вівчарів, що виробляють бринзу, можливостей дегустації, купівля продукції через різні канали (дегустаційні зали, інтернет, фестивалі та інше).

Окремим етапом роботи, буде організація системи підготовки аніматорів, що зможуть здійснити інформаційно-візуалізаційний супровід по маршруту. Тому, ми й ініціюємо створення тематичних туристичних маршрутів, таких, як винний, медовий, сирний, а під них, у майбутньому розроблятимемо унікальні програми.

Досвід Закарпаття у розробці нових унікальних туристських продуктів на основі місцевих локальних ресурсів цікавить не лише закарпатських представників індустрії туризму, але й сусідів з інших областей України та закордону. На основі моніторингу послуг та потенціалу окремих зон на Закарпатті, розробляються моделі кластерів, що спрямовані на посилення кооперації, партнерства учасників туристського ринку, підвищення рівня компетенції працівників, обізнаності щодо культури та побуту регіону, підвищення ефективності роботи,  розвиток системи інформаційного співробітництва в туризмі, маркетингу подій та продуктів, і головне інтеграція локальних турпродуктів в обласні, регіональні та міжрегіональні туристські продукти.

До ініціативної групи увійдуть виробники сиру, меду, м’яса, лекварю, соків, дегустаційні зали меду, сиру, леквару.

У перспективі товари місцевого виробництва будуть позначені спеціальним маркуванням, що дозволить краще ідентифікувати їх у широкому різноманітті на полицях закарпатських магазинів, різноманітних місцях торгівлі, фестивалях, - повідомили в Турінформ Закарпаття.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...