Випадок смерті вагітної жінки в Ужгороді досліджує спеціальна комісія

Випадок смерті вагітної жінки в Ужгороді досліджує спеціальна комісія

Про остаточні причини смерті вагітної жінки в Ужгороді можна буде говорити після завершення роботи спеціальної комісії, яка оцінюватиме дії лікарів, що доглядали за жінкою. Про це сьогодні, 29 червня, під час спілкування із журналістами розповів начальник відділу охорони здоров'я Ужгородської міськради Василь Решетар.

За його словами, випадок смерті  вагітної жінки стався у ніч з 25 на 26 червня. Жінка знаходилася у відділенні патології міського пологового будинку, з п’ятниці, з 13 години 23 червня. «28-річна мешканка Берегівського району, котра поступила відповідно до направлення районного акушер-гінеколога була на 32-33 тижні вагітності. Скерування пов’язано із тим, що у вагітної була навяна досить серйозна патологія Мова йде про трагедію, смерть вагітної.  Жінка була на обліку, її проблеми за здров’ям мали хронічний характер. У такому випадку жінку напрявляють до обласних закладів заздалегідь, щоб вирішувати, як жінка народжуватиме: природнім способом, чи через кесарів розтин. Стан її різко погіршився з 23 години 25 числа. Буквально через годину серце зупинилося», – зазначив Василь Решетар.

Інформацію про те, чи була жінка вагітною двійнею він відмовився коментувати, як і дані про діагноз: за словами В. Решетара, він не має права розголошувати такі деталі. «Не можу озвучувати діагнози, з якими поступила жінка. Це була екстрагенітальна патологія, не повязан із вагітністю», - зазначив В. Решетар.

«Чи все було зроблено для того, щоб вона залишилася живою, ми зможемо поговорити пізніше, коли будуть результати досліджень, коли дії медперсоналу оцінить комісія. Вона складається із представників відділу охорони здоров’я, професорського складу УжНУ, завідуючого відділенням міського пологового будинку, акушер-гінеколог області», – сказав начальник відділу охорони здоров'я Ужгородської міськради Василь Решетар.

Також він додав, що діагноз, з яким до пологового будинку поступила жінка, досить поширений, за його словами, у таких випадках жінка не приречена: «Все залежить від того, як розвивається патологія, у чому виражена».

Результати роботи комісії будуть відомі приблизно після 15 липня. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...