Новини

В УжНУ сьогодні навчається понад 350 студентів-іноземців

Спільне засідання Конференції трудового колективу і Вченої ради УжНУ, яке відбулося 29 січня, розпочалося з Гімну і хвилини мовчання за полеглими в зоні АТО.

Основним пунктом порядку денного було підбиття підсумків роботи вишу у 2014 році.

Перед присутніми звітував ректор УжНУ Володимир Смоланка. Звіт про діяльність університету торік, відтак і роботу ректора Володимира Смоланки, присутні визнали задовільною.

Перед виступом ректор вручив грамоти, дипломи, подяки викладачам і працівникам вишу: ювілярам Ігорю Студеняку, Миколі Палінчаку, Михайлу Полюжину, а також диплом доктора медичних наук – Євгену Костенку, відзнаку – переможцеві конкурсу «Винахідник року» Михайлу Бичку, диплом – Мирославу Гончаруку-Хомину.

У 2014 році робота ректорату стала більш відкритою, як і фінансова діяльність, вважає декан хімічного факультету Василь Лендєл. Заявки на необхідні матеріали для їх структурного підрозділу цього року ректорат виконав. Однак приміщення хімфаку побудоване ще 1895 року, тож поступово руйнується. «Маю нагоду звернутися до керівництва області з тим, аби посприяли збереженню архітектурної пам’ятки», – зазначив Василь Лендєл під час спільного засідання.

Унаслідок подій на Сході, в УжНУ сьогодні навчається понад 350 студентів-іноземців. Переважно це представники медичного факультету. «Наш факультет впорався з цією роботою за допомогою інших факультетів, адже в короткі терміни потрібно було зробити багато нового. Студенти приходять підготовленими до сесії, майже всі допущені до її складання. Це хороший приклад у виші, аби й інші підрозділи брали до себе іноземних студентів», – висловив думку Сергій Цяпець, заступник декана медичного факультету.

Під час засідання також затвердили також звіт про результати наукової роботи за 2014 рік та завдання на 2015 рік, перелік кандидатур на призначення іменних та персональних стипендій студентам університету за результатами зимової сесії, теми дисертаційних досліджень і надання дозволу на керівництво окремим науково-педагогічним, ліцензійні матеріали, положення про Раду молодих вчених УжНУ, а також клопотання про висунення кандидатур на вакансії академіків, членів-кореспондентів НАН України.

Наступне засідання Вченої ради відбудеться 26 лютого.

Наталія Каралкіна, Фото Роберта Паппа

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.