В Ужгороді відбудеться зустріч організацій, які займаються врегулюванням конфліктів та миротворчістю

В Ужгороді відбудеться зустріч організацій, які займаються врегулюванням конфліктів та миротворчістю

У понеділок, 16 грудня, з 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться ряд заходів за участю представників кількох всеукраїнських та міжнародних громадських організацій, що займають проблематикою миротворчості та врегулювання конфліктів. У місії візьмуть участь представники дослідницьких організацій, фахівці, що досліджують питання історичної пам'яті, питаннями налагодження транскордонного співробітництва та подолання негативних стереотипів і т.п.

О14.00 розпочнеться пресконференція за участю таких експертів:

- Андрій Каменщеков, представник організації «Nonviolence International», США, координатор міжнародної мережі громадських організацій «Глобальне Партнерство по Запобіганню збройних конфліктів». Понад 27 років займається питаннями цивільної миротворчої діяльності в різних регіонах пост-радянського простору, а також координує мережеву діяльність громадських організацій, що діють в даній сфері

- Наталя Беліцер, професор та провідний спеціаліст Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, Київ. Правозахисниця з більш ніж 50-річним стажем, фахівець з питань прав нацменшин і корінних народів

- Ігор Семиволос, керівник Центру близькосхідних досліджень при Академії Наук України, засновник громадянської ініціативи «Українська миротворча школа». Автор ряду публікацій про стан етнічних меншин, трансформації та врегулювання конфліктів в Україні. Проводить заходи на рівні місцевих громад зі створення «образу майбутнього»

- Сергій Данилов, Центр близькосхідних досліджень при Академії Наук України, має досвід роботи з вивчення сприйняття питань «людської безпеки» в ряді регіонів України, що межують з окупованими територіями (Херсонська область, Донецька область)

- Сергій Гакман, дослідник, історик, заступник директора Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів влади, віце-президент благодійного фонду «Громадські ресурси та ініціативи».

- Поліна Степаненко, літератор і правозахисник, Білорусь. Учасник різних білоруських і міжнародних об'єднань громадських організацій, учасник цивільних миротворчих місій в різних регіонах пост-радянського простору.

Також у прес-клубі демонструватиметься виставка «Прості особи непростої історії», покликана сприяти розширенню взаєморозуміння представників різнокультурних спільнот в регіонах зі складною і суперечливою історією.

О15:00 розпочнеться дискусія з представниками громадських організацій.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання