В Ужгороді суд відклав розгляд апеляційної скарги щодо підозрюваного у наркоторгівлі

В Ужгороді суд відклав розгляд апеляційної скарги щодо підозрюваного у наркоторгівлі

Колегією суддів розгляд апеляційної скарги поданої захисником підозрюваного у наркоторгівлі було відкладено на 30 березня на 10:00 годину. Дата перенесення засідання була узгодженням із присутньою стороною провадження – захисником.

Причиною відкладення є ненадходження витребуваних матеріалів провадження із суду першої інстанції.
Нагадаємо, що особа підозрюються у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України – Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 308-310, 312, 314, 315, 317 цього Кодексу, або із залученням неповнолітнього, а також збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у місцях, що призначені для проведення навчальних, спортивних і культурних заходів, та в інших місцях масового перебування громадян, або збут чи передача цих речовин у місця позбавлення волі, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби або психотропні речовини.

У рамках цього кримінального провадження відбувся розгляд ще однієї апеляційної скарги щодо підозрюваної, громадянки Д. - 05.03.2020 року.

Закарпатський апеляційний суд

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання