В Ужгороді стартує навчально-зимова школа для студентів-медиків

20 січня в Ужгороді розпочнеться навчально-зимова школа «Нові виклики у медицині: мікробом людини, превентивна, прогностична та персоніфікована медицина». Триватиме навчання упродовж трьох днів на базі УжНУ та збере студентів-медиків з різних вишів країни.

Ініціювали всеукраїнський захід студенти-медики УжНУ з метою представити майбутнім спеціалістам нові напрямки у сучасній медицині. Для цього запросили фахівців з України та закордону. У рамках Школи передбачено і практичні заняття.

Серед тем, які розглянуть під час навчання студенти, -- дослідження мікробіому людини і їх значення для щоденної практики сімейного лікаря; виділення ДНК та РНК різними тест системами; золотий стандарт у визначенні аутоімунних хвороб (непряма імунофлуоресценція), епігенетика та біоінформатика в сучасних медичних дослідженнях; превентивна, прогностична, персоналізована і доказова медицина та багато інших.

Для учасників Школи презентують міжнародні проекти та конкурси для медичної галузі, конкурси з різних дотичних напрямків.

Початок першого дня Школи о 10.20 у приміщенні ректорату УжНУ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...