В Ужгороді щодня митимуть вулиці спеціалізованою технікою

В Ужгороді щодня митимуть вулиці спеціалізованою технікою

Сьогодні в Ужгороді зранку вулиці мили за допомогою техніки, механізоване прибирання робитимуть і протягом дня.

Вуличне освітлення відновлюють у мікрорайоні Радванка та на вулиці Олександра Богомольця, встановлюють світильники на Собранецькій, 105, ремонтують трансформаторні підстанції на вулицях Українській та Другетів, світильники – на Слов'янській набережній та Олександра Радіщева. Замінюють лампи на світлофорних об’єктах на пл. Корятовича, ремонтують світлофори на перехресті проспекту Свободи – вулиці Капушанської, Олександра Грибоєдова – Собранецької.

Косять зелені зони на Студентській набережній та площі Богдана Хмельницького, у провулку Алішера Навої, вулицях Льва Толстого, Минайській, Другетів, Шумній, Федора Достоєвського, Марії Заньковецької, Володимира Погорєлова, Олександра Можайського.
Несанкціоновані сміттєзвалища ліквідовують на вулицях Закарпатській, Павла Пестеля, Михайла Грушевського, Станційна, 12 та провулку Залізничному.

Продовжується капітальний ремонт на вулицях Капушанській, Івана Анкудінова, площі Шандора Петефі, внутрішньоквартальної території на вулиці Володимирській, 65. Поточний ремонт роблять на вулицях Братів Бращайків, Олександра Довженка, Августина Волошина, Олександра Фединця, проспекті Свободи.

Пресслужба Ужгородської міськради

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання