В Ужгороді проведуть День моди

У неділю, 2 квітня, в приміщенні автосалону «Закарпаття-Авто» (біля ринку Краснодонців) відбудеться «Uzghorod Fashion Day».                                                                                                                     

На запрошення модельного агентства відгукнулись також дизайнери з сусідньої Словаччини. До Ужгорода зі своїми колекціями завітають Сюзанна Гакова та Яна Полак, які продемонструють свої нові колекції. Також очікується участь дизайнерів з Угорщини. На запрошення уже відгукнулись київські дизайнери. На «Uzghorod Fashion Day» завітає власниця «Fashion Globus Ukraine» Голда Виноградська, яка є радником міністра праці з питань легкої промисловості. У рамках показу вона проведе семінар-лекцію з учнями профтехучилищ та молодими дизайнерами Закарпаття.

Організатори зазначають, що «Uzghorod Fashion Day» не є комерційним заходом. Ціль показу – демонстрація нових тенденцій моди та допомога в розвитку молодих дизайнерів. Запрошення є безкоштовними, але кожен глядач повинен принести з собою на показ дитячу іграшку або книгу, які будуть передані до дитячих будинків.

Цього року «Uzghorod Fashion Day» буде складатись з дитячих показів, показів бутиків та дизайнерів. Запрошення будуть доступні з 27 березня. Отримати їх можна буде в офісі модельного агентства «One Models» за адресою вул.Швабська 66, офіс 401.    

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...