В Ужгороді проведуть «Весняний бал»

Уже втретє в Ужгороді відбудеться - Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Весняний бал».

Фестиваль проходитиме 25–27 березня 2016 року у ПАДІЮНі. Участь у ньому візьмуть колективи вокального, хореографічного та інструментального жанрів, загалом - близько 500 учасників з усієї України. Закарпаття представлятимуть, зокрема, колективи з Ужгорода, Мукачева та Іршави.

Організатори фестивалю серед цілей заходу виділяють розвиток і популяризацію дитячої творчості, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, виявлення та заохочення талановитих виконавців. Учасники також отримають можливість вивчити історію, культуру та пам'ятки м. Ужгорода та Закарпаття.

Фестивальний конкурс проводитиметься у наступних номінаціях:
1. Хореографія – народний і стилізований танець, сучасна хореографія, Street danse, бальні танці, східні танці, театри танцю і моди.
2. Вокал – народний, класичний, естрадний, хорові колективи, шоу-групи, авторська пісня.
3. Інструментальна музика – народна, класична, естрадна, авторська.

До складу журі входять провідні фахівці в галузі музики, вокалу, хореографії, Заслужені діячі мистецтв, заслужені артисти України та країн ближнього зарубіжжя.

Підсумки конкурсу підбиваються рішенням журі і передбачають присудження звання володаря Гран-прі, трьох призових місць у кожній номінації та віковій категорії (лауреатів I, II, III ступеня), з врученням відповідних дипломів та спеціальних призів.

Захід відбуватиметься за підтримки Ужгородської міської ради та депутатського корпусу.
Урочисте відкриття - 26 березня о 10.00. 
Гала-концерт та урочисте нагородження - 27 березня об 11.00.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...