В Ужгороді почали штрафувати підприємців за незаконну рекламу

На засіданні адмінкомісії в Ужгородській міській раді, яке пройшло під головуванням Богдана Андріїва, розглянули 56 протоколів, складених за адміністративні правопорушення. Більшість протоколів стосувалися незаконної реклами, зокрема вивісок на площі Петефі.

На підприємців, які не з’явилися на засідання і не надали докази про усунення правопорушень, накладуть штрафні санкції. Максимальні штрафи - 1700 гривень - доведеться сплатити двом громадянкам, які координували розклеювання рекламних оголошень по місту. Також розглянули декілька випадків закриття рекламою вікон, вітрин більше, ніж це дозволено законом – 30%.

Було і чимало протоколів про куріння у громадських місцях, розкидання сміття, про невжиття заходів щодо прибирання прилеглих територій. Також розглянули 3 протоколи, які надав Ужгородський міський відділ реєстрації актів цивільного стану. Зокрема, йшлося про несвоєчасну реєстрацію народження дітей (без поважних причин). Один, випадок стосувався незаконної торгівлі з лотка у Києві, за що ужгородцю, який цим займався, доведеться сплатити штраф, – повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...