В Ужгороді матусь із немовлятами привітали зі святом

В Ужгороді матусь із немовлятами привітали зі святом

Благодійний фонд "Клуб "Альтруса Ужгород" привітав з Днем матері усіх матусь із немовлятами, що перебувають в міському пологовому будинку.

Наразі у пологовому будинку перебуває понад півсотні породілль, і кожна отримала подарунок з необхідними предметами дитячої гігієни та пелюшками. Під час благодійної акції представниці "Альтруси" спілкувалися з головним лікарем пологового будинку Олегом Онопком, який розповів про особливості виходжування передчасно народжених немовлят. Пан Онопкозауважив, щосьогодні основною проблемоюпологового будинку є недостатня кількість апаратів штучної вентиляції легенів. Наразі є чотири таких апарата, але навіть для невеликого Ужгорода їх не вистачає. Тим не менш, гости були вражені охайністю палат для породілль, чистотою медичного закладу та привітністю персоналу. Представниці клубу запросили до співпраці працівників пологового будинку, чиї фахові поради допоможуть зробити благодійну діяльність фонду більш ефективною.

Нагадаємо, що ужгородський клуб "Альтруса" плідно працював на Закарпатті на початку 2000-х рр. Нещодавно, після тривалої перерви благодійний фонд відновив свою діяльність під керівництвом відомої ужгородки Марії Бадиди. Учасниці клубу - ініціативні ужгородки з сфери освіти, медицини, бізнесу - своєю основною метою вважають допомогу та захист інтересів жінок та дітей з соціально неблагополучних родин.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...