В Ужгород відкриється перша на рідному Закарпатті виставка Михайла Деяка

В Ужгород відкриється перша на рідному Закарпатті виставка Михайла Деяка

Закарпатський обласний художній музей ім.Й.Бокшая спільно з Voloshyn Gallery (Київ) представляють персональну виставку художника Михайла Деяка: Creation. Це перший соло-проект Михайла Деяка на Західній Україні, звідки він родом. Куратори виставки – Максим і Юлія Волошини, інформує обласне управління культури. 

Виставка відкриється 29 червня о 17.00 і триватиме до 15 липня, – повідомляє zakarpattya.net.ua.

Михайло Деяк – талановитий та успішний художник, відомий в Україні, Європі та США. І хоч зараз живе та працює у Києві, зовсім не випадково, що його масштабна персональна виставка відбудеться на Західній Україні, в Ужгороді, адже сам художник родом із Закарпаття, і завжди акцентує на своєму походженні та зв'язку саме із закарпатською школою живопису.

Виставка "Creation" є певним підсумком етапу трансформації творчості художника, в її експозиції будуть представлені динамічні живописні твори на полотні, пейзажі на склі із серії "Space", а також металеві барельєфи і скульптури з циклу "Genesis". Ці роботи представляють зріз творчості художника за останні два роки. У них легко прослідковується, як експресія, притаманна Михайлу Деяку в олійному живописі, знайшла вираження в експериментах із формою та площиною, трансформувалась у нові пластичні стилі. "Світ, який він створює, бринить кольорами, переповнений енергією фарб та форм. Це світ у русі, у постійних, часто ще незрозумілих змінах, у поєднаннях та протиставленнях, чия яскравість приваблює і бентежить. Його "Creation" – це шлях, що може відкрити багато несподіваного…", – визначає мистецтвознавець Галина Скляренко.

Успіх і популярність Михайла Деяка продовжує рости, за останні кілька років його твори чотири рази були представлені та успішно продані на Philips Auction. За версією видання Art investment Михайло Деяк потрапив у ТОП 20 молодих сучасних художників країн СНД, та посів 7 місце серед найперспективніших художників України за версією Forbes.

Художник веде активну виставкову діяльність, приміром, у 2016 році відбулась персональна виставка Михайла Деяка на арт-шоу SCOPE Basel у Швейцарії, де було представлено роботи із двох серій робіт "Genesis" та "Space", а також художник взяв участь у SCOPE Miami Beach та SCOPE New York від Voloshyn Gallery. А у березні 2017 року у Нью-Йорку пройшла персональна виставка Михайла Деяка у Ukrainian Institute of America. Картини художника було закуплено Міністерством Культури України (7 робіт), також роботи знаходяться у фондах Національного художнього музею України. Твори художника є у приватних колекціях України, Канади, США, Великобританії, Франції, Швейцарії, Угорщини, Китаю.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...