УжНУ представили на фестивалі інноваційної освіти

УжНУ представили на фестивалі інноваційної освіти

У дев’яти обласних центрах України відбувся фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Ця подія об’єднала Львів, Луцьк, Чернівці, Вінницю, Київ, Полтаву, Харків, Краматорськ та Запоріжжя.

На запрошення «Благодійного фонду «З країни в Україну», одного з організаторів заходу, ДВНЗ «Ужгородський національний університет» взяв участь у фестивалі у Львовв. Наш виш був представлений серед  навчальних закладів формальної освіти, які представили експозицію освітніх можливостей.

Ужгородський національний університет, зокрема його освітні послуги, презентувала команда викладачів, співробітників та студентів, а саме доцент кафедри міжнародних судій та суспільних комунікацій Ганна Мелеганич, начальник відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Ганна Глухова, провідний спеціаліст Інформаційно-видавничого центру Борис Чернявський та студенти факультету суспільних наук спеціальності «Політологія» Ладислав Помпель,Святослав Марголич, - йдеться у повідомленні на офіційному сайті УжНУ

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...