Ужгородці взяли участь у відкритій першості з легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури

Змагання "Призи львівських олімпійців" відбулися наприкінці минулого тижня, ужгородська команда складалася з 9-х юних спортсменів, які показали хороші результати.

Зокрема, Ольга Гук посіла ІІІ місце в бігу на 60 м, показавши результат 8,2 секунд, який відповідає рівню ІІ розряду. А ось на 300 м дівчина виборола І місце, пробігши дистанцію за 46,7 секунд. Анастасія Трибунська лише за жеребкуванням не потрапила в фінальну
шістку на 60 м, а на 300 м фінішувала третьою (за 47,6 секунди), що, відповідно, дозволило піднятися на третю сходинку загального рейтингу.

У ДЮСШ №1 м. Ужгород відзначають і Артема Данилка, якому не вистачило 1 секунди для виходу в фінальний забіг на 60 м серед юнаків. Його результат 7,9 секунд. Крім того, впевнено і натхненно боровся за високе місце Даніїл Місан, який пробіг 300 м за 44,5 секунд, але цього виявилося замало, щоб отримати нагороди. Покращив свої особисті досягнення і Глєб Гайович, додають у ДЮСШ.