Ужгородський Турінфоцентр переїхав на вулицю Волошина

Ужгородський Турінфоцентр переїхав на вулицю Волошина

Туріфноцентр, що знаходився в Ужгороді за адресою вул. Духновича 16/1 змінив назву та адресу, проте й надалі працює для туристів, гостів міста та представників туристичного бізнесу у наданні безкоштовної інформації про туристичний потенціал міста та регіону, фестивалі та атракції що проводяться в місті та області. Туристичний інформаційний центр обслуговує туристів міста  з 2010 року.

Новий офіс – у пішохідній частині старого міста поруч з римо-католицьким собором св. Юрія  -  вул. Волошина 18/3 (у дворику Дегустаційного залу «Шардоне»).

В туристично-інформаційному центрі м. Ужгорода Ви можете безкоштовно отримати інформацію, про те як із задоволенням та користю провести вільний час у нашому місті, а також ознайомитись з рекламно-інформаційними матеріалами підприємств сфери туризму. В центрі є можливість дізнатися про визначні місця Ужгорода та Закарпаття в цілому, історичні пам'ятки, екскурсії, велотури, пішохідні маршрути, культурні та спортивні заходи, а також отримати безкоштовні листівки, карту міста чи ознайомитись з туристичною та краєзнавчою літературою про Ужгород та Закарпаття, зокрема, наявні путівники, карти, велокарти, сувенірна продукція закарпатських майстрів:  кераміка, вироби із дерева, лози, кукурудзяного лика, прикраси, домоткані килими, різноманітна вишивка, місцеві прянощі, такі як «добронська паприка» та продукти бджільництва.

Діяльність центру:

- повна інформація стосовно: головних туристичних подій Ужгорода та регіону, гідів та екскурсоводів, музеїв, театрів, закладів харчування та проживання;

- практичні поради щодо побуту та перебування, харчування та проживання в Ужгороді;

- надання інформації про туристичний потенціал м. Ужгород разом із околицями;

- організація маршрутів, екскурсій, активного відпочинку  та їх координування;

- попереднє замовлення кімнат для туристів;

- розробка та оновлення туристичної бази даних про Закарпаття;

- видання інформаційних матеріалів, путівників, карт та їх розповсюдження;

- реалізація путівників по Ужгороду, Закарпаттю (українською, російською, угорською, англійською, чеською мовами); листівок, великого асортименту сувенірної продукції; відеодисків з краєзнавчою інформацією

прокат велосипедів;

Більше інформації на веб-ресурсі: http://ungvarinfo.com.ua/

Чи за № телефонів: +38 (0312) 61-66-88, +38 (050) 622-23-71 +38 (067) 338-21-31

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання