Ужгородський скансен розпочинає писанкові майстер-класи

Ужгородський скансен запрошує всіх бажаючих долучитися до циклу музейних великодніх заходів під загальною назвою «Котилася писаночка…». У музеї проводитимуться тематичні заняття та майстер-класи з писанкарства для організованих учнівських груп, що вже стали гарною традицією у підготовці до Великодня.

Окрім того, 23 та 30 березня о 17.00 год. відбуватимуться майстер-класи з писанкарства «Родинний конкурс писанки». До участі запрошуються батьки з дітками, яких музейні працівники навчатимуть виготовляти писанки в різних традиційних та сучасних техніках. Виготовлені писанки візьмуть участь у конкурсі, переможці якого будуть оголошені на відкритті виставки «Світ писанки».

Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитися до шкільних та родинних майстер-класів та разом з нами навчитися виготовляти неодмінний атрибут Великодня – писанку.

Попередній запис та уточнення дати і часу проведення шкільних майстер-класів потрібно уточнювати за телефоном (066) 71-81-334 та електронною адресою uzhgorodskansen@ukr.net

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...