Ужгородські танцівниці здобули призові місця на фестивалі східних танців. ФОТО

Ужгородські танцівниці здобули призові місця на фестивалі східних танців. ФОТО

У Будапешті відбувся 11-ий міжнародний фестиваль східних танців «Доньки місячного сяйва». Упродовж двох днів проходили  програму майстер-класи танцю живота від хореографів міжнародного класу різних країн світу, а також відбувся конкурс дуетів і груп у номінаціях : початківці, аматори і професіонали різних вікових категорій. Завершилося дійство показовими виступами учасників і гала-шоу – виступами членів журі.

Ужгород на фестивалі представляла суддя і хореограф міжнародного класу  Віта Коваль із школою східного танцю «Stage». Дівчата повернулися із гарними результатами, здобувши призові місця у декількох номінаціях: діти, дорослі, стиль «Шаабі» і дорослі, стиль «Халіджі».

В останні роки в Ужгороді, завдячуючи насамперед професіоналізму і невичерпній енергії Віти Коваль, танець живота виходить на новий рівень. Регулярно відбуваються конкурси, концерти і фестивалі, які збирають прихильників цього прекрасного мистецтва жіночності і грації. Завдяки створеній в Ужгороді школі танцю живота, дівчата, одягаючи концертні костюми, перевтілюються у справжніх східних принцес, тренуючись, розвивають пластичність, а виходячи на сцену - впевненість у собі. Вони постійно  дізнаються багато цікавого про східну культуру, занурюючись у чарівну музику і розповіді Віти про традиції східних народів. Танцівниці запрошують ужгородок приєднуватись і дарувати чудову східну культуру собі та своїм близьким. 

Текст: Наталія Трефілова

Фото: Лариса Угрин


Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...