Ужгородські школярі зібрали понад тонну макулатури

Ужгородські школярі зібрали понад тонну макулатури

Ужгородські діти з НВК «Престиж» зібрали понад тонну макулатури у рамках екологічної акції «Здай макулатуру – збережи дерево», яку на честь відзначення 1120-річчя заснування Ужгорода ініціює ЗОО «Всеукраїнська Екологічна Ліга.

На цей час долучитися до акції зголосили два навчальні заклади: Ужгородська гімназія та Ужгородський навчально-виховний комплекс «Престиж».

Сьогодні здійснили вивіз макулатури. У «Престижі» діти за короткий час назбирали 1170 кг макулатури. Найактивніші учні 4 класу допомагали пакувати все назбиране у машину і кажуть, що з нетерпінням чекають, коли садитимуть дерева.

Метою проведення акції є залучення організацій різних форм власності, в основним видом відходів діяльності яких є відходи паперу (макулатури). До акції вже залучені ряд фінансових структур (банки), органи освіти (шкільні заклади, УжНУ), державні організації (Ужгородська міська рада, Закарпатська обласна рада) та інші організації.

Ініційований захід  носить не тільки освітній характер, а й безпосередньо екологічний, адже за вилучені кошти від здачі макулатури планується закупка та висадка саджанців дерев в паркових та садово-паркових зонах м. Ужгорода. Види дерев, місце та період висадки будуть узгоджені з спеціалістами відділу благоустрою Ужгородської міської ради. Безпосередні учасники акції зможуть взяти участь в посадці дерев.

За додатковою інформацією та з питань участі можна звертатись до керівника екологічної акції «Здай макулатуру – збережи дерево» Ольги Химич, контактний телефон: 0508453928, e-mail: ecoconsult.ua@gmail.com.

Світлини дивіться у розділі «Фоторепортаж»

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання