Ужгородські патрульні знайшли велику партію підозрілих таблеток. ФОТО

Ужгородські патрульні знайшли велику партію підозрілих таблеток. ФОТО

О 8:40 патрульні отримали виклик по вул. Минайській від жінки, яка звинуватила свого колишнього чоловіка у неадекватній поведінці. Патрульні приїхали на виклик, де заявниця повідомила, що її колишній вчинивши сварку вже пішов, але сів за кермо у стані алкогольного сп’яніння.

Також жінка попросила провести її, оскільки раніше чоловік їй погрожував,- вона повідомила марку, модель та номерний знак авто.

Екіпаж рушив за чоловіком і помітив, як той вже сів в машину та поїхав. Патрульні наздогнали його біля багатоповерхівки по вулиці Джамбула. Законну вимогу патрульних зупинитися водій виконав, але про всяк випадок патрульні заблокували чорну Ауді А3. Після цього водій швидко вийшов з авта з наміром втекти, але поліцейські вчасно відреагували та зупинили його. Чоловік поводив себе підозріло та агресивно, але до патрульних не чіплявся. Жодних документів на керування та авто при собі не мав.

Керуючись статтею 34 ЗУ «Про Національну поліцію» патрульні вирішили провести поверхневий огляд автівки, під час якого виявили спочатку кілька таблеток невідомого походження та призначення, а згодом 78 пачок, кожна з яких містила по 15 таблеток та 152 таблетки так званим розсипом.

Також в автомобілі був ніж та 2 шприци з кристалічною речовиною. Один з них був запаяний, інший – з чіткими ознаками використання. 

Що за речовину мав при собі чоловік - з`ясують експерти.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу, якій передали справу. Під час слідчих дій патрульні здійснювали охорону місця події.

Виявлені речовини затриманий пояснив як допоміжні проти алергенні ліки, натомість про шприци не повідомив нічого.

Пізніше затриманого відвезли на освідування до наркологічного диспансеру, а авто евакуювали на арештмайданчик. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання