Ужгородські "Карпати" перемогли "Спартак" - 26:21

У важкому протистоянні ужгородські гандболістки вибороли важливі очки в матчі проти столичного Спартака.

Розпочався матч із втрат м'яча в атаках ужгородок чим і скористалися киянки, які відзначились у воротах юної Єлизавети Воронько трьома сухими голами. Після такого старту, підопічні Бориса Петровського почали швиденько відігруватись і вже на десятій хвилині матчі повели в рахунку.

Далі реалізація в карпатівок була краща, у воротах вдало діяла все та ж Воронько, а в атаці Компанієць, Лезінська та Лєбєдєва. Перша половина гри завершилась з рахунком 13:8.

А от другий тайм був цікавішим, активніше в захисті стали грати ужгородки, оскільки спартаківки намагались наздогнати суперниць. Найближче наблизитись в рахунку вдалось аж наприкінці поєдинку, на відстані двох голів стало спекотніше, але не на довго. І хоча друга половина гри пройшла на рівних, 13:13, але перемогу в матчі святкували гандболістки із Срібної Землі, 26:21.

Карпати - Спартак 26:21 (13:8)

Карпати:

Воронько, Яблонська; Косик 7/4, Лезінська 6, Лєбєдєва 5, Компанієць 3, Готра 2, Каганець 2, Цубина 1.

Спартак:

Михайленко, Тарасенко; Козаєва 8, Рудько 6, Шидивар 2, Меркушева 2, Білошицька 1, Бреус 1, Рибкіна 1.

В другому матчі боротьби не було, Дніпрянка мабуть з дороги була не готова до швидкісних контратак львів'ян, тому поступились із суттєвою різницею м'ячів, 40:22